Systém léčby

KAŽDÝ PACIENT SI PŘEJE JEDINÉ, NEBÝT PACIENTEM

John Ray kdysi řekl, že krása je moc a úsměv její meč. Ne, neposíláme vás do boje, ale snažíme se vás vyzbrojit těmi nejlepšími zbraněmi. Mít zdravý a krásný úsměv je výsada a požehnání. Naštěstí i my už víme, jak jej dosáhnout bez bolesti a dlouhého čekání v zubařském křesle. U nás nejste pacient.

Našim klientům nabízíme komplexní péči, jejímž výsledkem je nejen krásný úsměv, ale především dobrý pocit a zdravé sebevědomí. Každý projekt je jiný. Každý je unikátní, specifický a na míru šitý vaší osobnosti. Ano, úsměv o nás na první pohled poví víc, než si myslíme. Cesta k dlouhodobému výsledku má 3 fáze.

PODÍVEJTE SE NA NAŠE ÚSPĚCHY

FÁZE PLÁNOVÁNÍ: POVÍDÁME SI A VYTVÁŘÍME DESIGN NOVÉHO ÚSMĚVU

Nečekejte nic, co by se podobalo běžné návštěvě u zubaře. V Dentics je to poprvé hlavně o povídání, lékař vám naslouchá, ujasňuje si vaši představu a pečlivě vás pozoruje. Následuje focení, nezbytné rentgenové snímky a 3D scan ústní dutiny. Z toho všeho si lékař vytvoří realistický model chrupu, na kterém projektuje úsměv. Po odsouhlasení nového designu se společně pouštíme do plánování oprav - domluvíme termíny pro všechny dílčí úkony, které nám pomohou dosáhnout dlouhodobého výsledku, přičemž krok za krokem kopírujeme přirozenou funkci a stavbu chrupu.

V tomto okamžiku už všechno víte - náklady, které jsou závislé na náročnosti změn, i všechny termíny a celý postup. V případě jakýchkoli dotazů se můžete kdykoli obrátit na svého Dentics poradce, který vám bude k dispozici během celého procesu úprav.

FÁZE FUNKČNÍ STOMATOLOGIE: HLEDÁME A ODSTRAŇUJEME NEDOSTATKY

Než se začneme zabývat designem, řešíme všechna biologická úskalí, která by nám estetickou stránku narušovala. Předem odstraňujeme všechny problémy (zubní kazy, plak, infekce, parodontóza, onemocnění dásní), zabýváme se funkčními defekty (skus, poloha čelistí, svalová spolupráce) a správnou stavbou chrupu.

FÁZE VYLEPŠENÍ: ZAMĚŘUJEME SE NA POSLEDNÍ ESTETICKÉ DETAILY

Funkční ošetření jako základ úprav máme za sebou, estetika úsměvu je již třešnička na dortu. Ta se rodí za pomocí zubních výplní, korunek, fazet a vybělení úsměvu. Předem odsouhlasený digital smile design slouží jako matrice pro všechna dodatečná ošetření. Zaměřujeme se na detaily a dokončujeme váš nový vzhled.