TYPY DIGITÁLNÍCH IMPLANTÁTŮ

TYPY DIGITÁLNÍCH IMPLANTÁTŮ

Na trhu existují tisíce různých implantátů různých značek a další poměrně rychle přibývají. Způsob, kterým si vybíráme vhodné implantáty je založen na následujících kritériích: Implantační systém na trhu překonal „zkušební období“.
Věříme implantačním systémům, které se na trhu drží poměrně dlouho 10 – 15 let.

Systémy, které mají nejvyšší kvalitu zpracování a sofistikovanou logistiku. To je pro nás velice důležité kritérium a každý detail, každá chybička se počítá.
Poměr cena/kvalita. Není důležité, jestli je implantační systém levný nebo drahý. To je relativní. Chceme aby náš klient dostával hodnotu – ne značku implantátu. Proto rozsah našich implantátů zahrnuje jak implantáty světově nejznámějších značek, tak nové inovativní systémy. Neexistuje něco jako univerzální implantační systém. Z tohoto důvodu trávíme dost času a úsilí plánováním nejlepšího řešení a implantátu individuálně pro každou pozici implantátu každého pacienta.

Níže uvedený je výpis nejčastěji používaných implantačních systémů:

STRAUMANN
BIOCONCEPT

Systémy, které mají nejvyšší kvalitu zpracování a sofistikovanou logistiku. To je pro nás velice důležité kritérium a každý detail, každá chybička se počítá.
Poměr cena/kvalita. Není důležité, jestli je implantační systém levný nebo drahý. To je relativní. Chceme aby náš klient dostával hodnotu – ne značku implantátu. Proto rozsah našich implantátů zahrnuje jak implantáty světově nejznámějších značek, tak nové inovativní systémy. Neexistuje něco jako universální implantační systém. Existuje je perfektní systém pro daný případ. Z tohoto důvodu trávíme dost času a úsilí plánováním nejlepšího řešení a implantátu individuálně pro každou pozici implantátu každého pacienta.

NEJČASTĚJI KLADENÉ OTÁZKY

Může nastat situace, že by mé tělo implantát nepřijalo?

Ne, tato situace nastat nemůže. Není popsaný jediný případ, kdy by tělo vyloučilo titanový implantát. Může však nastat situace, kdy implantace selže z důvodů součinnosti negativních faktorů.

Můžu už mít nové zuby ve stejný den kdy proběhlo zavedení implantátů?

Ano, je to možné, leč obtížné. Záleží na kvalitě kosti. Pokud je kost kvalitní a dá se dosáknout všemi implantáty kvalitní primární stability, implantátů je zavedeno 3 a více a jejich romístění je prostorově stabilní. Poté je možno aplikovat předem připravené provizorní řešení.

Musím si s sebou přenést CBCT a RTG snímky ke konzultaci?

Ne, veškerá vyšetření potřebná vyšetření si uděláme u nás.