LÉČBA

ZUBNÍ IMPLANTÁTY

Funkce zubního implantátu je pro nový úsměv stěžejní. Je to jedna z příležitostí, jak znovu navrátit chrupu zdraví a šarm. Dívejme se na ně jako na budoucí zuby, které se stávají součástí vašich úst a dotváří celkový estetický dojem. Implantáty vytváří výchozí bod vaší cesty k sebevědomému úsměvu a jsou stejně důležité (ne-li důležitější) než samotný operační výkon. Právě proto vytváříme podrobný plán léčby a digitální vizualizaci úsměvu (Digital Smile Design), abychom našli správnou polohu zubních implantátů a načasovali průběh celého procesu.

VÍCE O ZUBNÍCH IMPLANTÁTECH

PARODONTOLOGICKÁ LÉČBA

Paradontologická léčba v sobě zahrnuje chirurgické a klasické neinvazivní způsoby léčby zajišťující zdraví okolních měkkých tkání – dásní a kostí. Paradontologická léčba se může lišit v závislosti na příčinách defektů (parodontitida, trauma a další). Příčiny nemoci dásní řešíme jako jeden celek a za pomoci komplexního léčebného plánu se jim snažíme předcházet.

VÍCE O PARADONTOLOGICKÉ LÉČBĚ

ORTODONTICKÁ PÉČE

Ortodontická léčba řeší problémy týkající se problémů polohy zubů, nesprávného skusu, dysfunkce TMJ – temporomandibulárního kloubu a v neposlední řadě je to jeden z nástrojů estetické stomatologie. Hojně se využívá v synergii s jinými léčbami k řešení složitějších případů nebo k usnadnění miniinvazivní stomatologie.

VÍCE O ORTODONTICKÉ LÉČBĚ

OŠETŘENÍ KOŘENOVÝCH KANÁLKŮ

Léčba kořenových kanálků je nutná v mnoha případech. Cílem endodoncie je zachránit postižený zub či kořen zubu a obnovit jeho strukturu. V mnoha situacích je to jediné řešení bolesti zubu, pokud jej chceme zachránit. V naší vizi je léčba kořenových kanálků účinná, předvídatelná a v nejlepším případě konečná.

VÍCE O OŠETŘENÍ KOŘENOVÝCH KANÁLKŮ