Zubní korunky

CELOKERAMICKÉ KORUNKY, PŘIROZENÝ VZHLED A DLOUHÁ ŽIVOTNOST

Zubní korunky jsou využívány k obnově funkce a estetiky strukturálně oslabených zubů a zubních implantátů. Korunky vyrábíme z různých druhů keramiky, které mají různé indikace a vlastnosti. V závislosti na konkrétním případu vám vybereme nejlepší materiál, přičemž usilujeme o dosažení rovnováhy mezi estetikou a životností. Zubní výplně jsou miniinvazivní způsoby revitalizace zubů, které si vyžadují sotva viditelnou zubní přípravu (0,2-0,5 mm).

PŘÍRODNÍ TVAR A TEXTURA

Výplně jsou získávány pomocí takzvaného SKYN konceptu. Digitální technologie kopíruje přirozenou texturu a tvar zubu z naší vlastní databáze zdravých zubů. Dentics je jedním z pilotních center na světě, kde je tento koncept zaveden a stále se dynamicky rozvíjí a zdokonaluje.

KERAMICKÝ MATERIÁL NEJVYŠŠÍ KVALITY

Používáme čistou keramiku vyráběnou z přírodního norského živce, která je specifická svou přirozenou fluorescencí, inner glow a jinými pozitivními vlastnostmi mladých zubů.

ŽIVOTNOST AŽ 30 LET

Výplně jsou zhotoveny z velmi šetrných materiálů, které jsou tolerantní k zubní sklovině. Jejich přilnavost, a tím i životnost, je tudíž velmi působivá. Výborná dlouhodobá funkce výplní je taktéž zapříčiněna využitím CAD-CAM. Tyto standardy předurčují jejich životnost až na 30 let.