Bělení

BĚLENÍ ZUBŮ

Bělení je neinvazivní metoda bělení zubů. Výsledky bělení jsou odlišné, záleží zejména na struktuře zubů. V průměru je potřeba podstoupit 2-3 sezení. Doporučení je platné pro klienty všech věkových skupin mající své zuby. Vybělený chrup Vám vydrží 2-5 let v závislosti na Vašich stravovacích návycích.

JEDINÁ NÁVŠTĚVA S OKAMŽITÝMI VÝSLEDKY

Používáme systém Pure Whitening, výsledek bělení je patrný již při jednom sezení trvající necelé 2 hodiny. Výsledek je okamžitý a z naší ordinace odcházíte se zářivým úsměvem. Garantováno.

DOMÁCÍ SET A DOBĚLOVACÍ GEL

Samotnému ordinačnímu bělení předchází ještě 14denní domácí bělení. Domácí set obsahuje dobělovací gel s formičkami vyrobených speciálně pro Váš chrup.

STÁLÁ ALTERNATIVA

Fazety jsou miniinvazivní alternativa bělení s trvalým výsledkem. Odstín zubů je možno přizpůsobit dle Vašeho přání. Tato alternativa se doporučuje klientů s větším množstvím kompozitních fazet.

FAZETY

NEJČASTĚJI KLADENÉ OTÁZKY

Může bělení nějak negativně ovlivnit kvalitu zubů?

Profesionální bělení Vaše zuby narušit nemůže.

Jak dlouho trvá ordinační bělení?

Bělení v ordinaci trvá necelé 2 hodiny.

Mohu si nechat bělit chrup i s korunkami, fazetami?

Ne. Bělení je možné pouze na Váš přírodní chrup. Pokud máte korunky a četné výplně, doporučujeme zvážit možnost zubních faset.

Jak dlouho výsledek bělení vydrží?

Výsledky jsou patrné 2-5 let, záleží na Vašich stravovacích navycích. Pro Váš optimální výsledek doporučujeme pravidelnou a důslednou hygienu. Během 6 měsíců se snažte zregulovat Vaše nezdravé návyky, jako je kouření. Vyhýbejte se potravinám se silným pigmentem (silná káva, červené víno...).

Je bělení bolestivé?

Bělení je bezbolestné. Někteří klienti mohu 24 hodin po procesu pociťovat lehkou citlivost zubů.

Jsou jiné možnosti, jak vybělit chrup?

Keramické fasety jsou trvalou alterantivou.

Kolik bělení stojí?

Bělení systémem Pure Whitening se meziročně mění. Pro aktuální informace prosím kontaktujte recepci. V ceně je domácí set na 14 dní, obsahující speciální formičky zhotovené Vám na míru, dobělovací gel a a následné ordinační bělení.