Estetika

ESTETIKA

ÚPRAVY ÚSMĚVU

Tady to začíná: úprava designu chrupu a tvorba léčebného plánu - ten je sestaven tak, aby kopíroval přirozenou funkci, biologii a stavbu chrupu s cílem dosáhnout dlouhodobých výsledků. Díky digitálnímu dvojčeti vašeho chrupu umíme nasimulovat různé formy úsměvu, ze kterých si vyberete ten nejlepší. Před absolvováním celkové rekonstrukce pořizujeme videozáznamy, abychom si mohli názorně ukázat, čeho chceme dosáhnout.

VÍCE O DIGITAL SMILE DESIGN

VÝPLNĚ

Zubní výplně umožňují léčbu bez velkého zásahu, jsou to tzv. miniinvazivní zákroky, které ovlivňují tvar, funkci a barvu zubů. Pokud toužíte po zářivějším nebo přirozenějším úsměvu, jsou zubní výplně jasná volba. Výplně jsou zhotoveny z velmi šetrných materiálů, které mají vysokou schopnost přilnout k zubní sklovině. Pomáhají při drobných korekturách úsměvu a nabízí možnost výběru vhodného odstínu zubů. Barevná pigmentace výplní je stabilní.

VÍCE O VÝPLNÍCH

Korunky

Zubní korunky jsou využívány k obnově funkce a estetiky strukturálně oslabených zubů a zubních implantátů. Korunky vyrábíme z různých druhů keramiky, které mají různé indikace a vlastnosti. V závislosti na konkrétním případu vám vybereme nejlepší materiál, přičemž usilujeme o dosažení rovnováhy mezi estetikou a životností. Zubní výplně jsou miniinvazivní způsoby revitalizace zubů, které si vyžadují sotva viditelnou zubní přípravu (0,2-0,5 mm).

VÍCE O KORUNKÁCH

BĚLENÍ ZUBŮ

Bělení je neinvazivní metoda bělení zubů. Výsledky bělení jsou odlišné, záleží zejména na struktuře zubů. V průměru je potřeba podstoupit 2-3 sezení. Doporučení je platné pro klienty všech věkových skupin mající své zuby. Vybělený chrup Vám vydrží 2-5 let v závislosti na Vašich stravovacích návycích.

VÍCE O BĚLENÍ ZUBŮ